UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kokos ja wiem że niektóre osoby mieszkające w elblągu to niewykształcone nieroby które nie mają pojęcia o prawdziwym świecie i życiu - spędzają je prosząc o pieniądze na piwo - człowieku gdyby nie firmy i mieszkańcy okolicznych wiosek to elbląg byłby slamsem Polski - wy elblążanie myslicie że jesteście tacy cool bo żyjecie w mieście ?? jakie miasto - tacy mieszkańcy - niestety
??