UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kokos ja wiem że niektóre osoby mieszkające w elblągu to niewykształcone nieroby które nie mają pojęcia o prawdziwym świecie i życiu - spędzają je prosząc o pieniądze na piwo - człowieku gdyby nie firmy i mieszkańcy okolicznych wiosek to elbląg byłby slamsem Polski - wy elblążanie myslicie że jesteście tacy cool bo żyjecie w mieście ?? jakie miasto - tacy mieszkańcy - niestety

??

Anuluj