UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak JAN PAWEŁ II był w Elblągu i 7 była zamknięta to cały ruch był puszczony przez Gronowo Górne. Droga została wtedy strasznie zniszczona. Był to raptem jeden dzień. Pieniadze były na naprawę ala została zrobiona nawierzchnia gdzie indziej. tu władze pierwszy raz oszukały ludzi. Jak robili wezeł wschód to wszystkie ciężarowe samochody też jezdziły przez Gronowo. Aż okna się w domach trzęsły. Efekt był taki, że MZA chciały zawiesic linię 16 bo takie dziury. Wcale sie nie dziwię rowerem było ciężko przejechać. Co władze robią - nic. Dopiero jak sie im nagada jak" przysłowiowej swini do koryta" to zastanawiają się jak wyjść z tej sytuacji z twarzą- bo jak zwykle o mieszkańców Gronowa niedbają. Ludzie myślcie, to powinno być zawarte w umowie/kontrakcie z firmą tóra wykonywała węzeł wschód. A wiem że tak nie było. Uważam, że inwestorowi trzeba pomóc jadnak RUCH UL. SZAFIROWA STANOWCZO NIE!!! Do tej pory nie ma chodnika chociaż z jednej strony ulicy przez całą wieś, o kanalizacji nie wspominając. Może władze miasta postarały by się i pociągneły z 10 km 7 dodatkowe 2 pasy ruchu w sronę Warszawy. A dodatkowo zjazd i wjazd z 7.tzw. ślimakowy. Na pewno dałoby się to zrobić. Ponadto uwazam, że możliwa jest rozbudowa 7.gra jest wart swieczki. Przy mądrych posunięciach rozbudowa 7 mogłaby być finansowana z budżetu państwa (Euro 2012) i fundusz unijnych. Do włodaży Elblaskich należała by dyplomacja i perfekcyjne przygotowanie planów miejscowych. Dużo - mysle, że nie. LUDZIE MYŚLCIE !!!