A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to ze wszyscy tam na gorze nie sa do konca czysci no to i tak wiemy ...a co do sloniny- no to glowa sie bedzie toczyc za takie" spontaniczne" decyzje i wymuszanie .ktos powinien jeszcze raz przestudiowac sobie struktury i zaleznosci w spoleczenstwie.narod sobie a wladza sobie no i jeszcze biedni palkarze do tego co juz sami nie wiedza o co tak wlasciwie chodzi.
sprzedawać wszystko ziemię , rynki,takie jak na ul. Pł.Dąbka, lotnisko , zakłady mięsne, ale nie teraz , niech się teraz wybudują zmodernizują i wtedy będzie czas. Co jeszcze można by...... a!!!! energetyka została i dworzec PKP,jeszcze opylić Górę Chrobrego,Kanał Elbląski i właściwie nic więcej mi do głowy nie przychodzi:(
uprzejmię proszę o nie sprzedawanie mostów elbląskich bo tam wykupiłem miejsce w UE na przezimowanie
DLACZEGO ZNIKŁ MÓJ KOMENTARZ Z 26-03-2002 NA TEMAT PANA PREZYDENTA ????????
MATT: He, he... A co? Napisałeś, że bierze w łapę i myślałes, że będzie wisiał na stronie. He, he. Poczytaj sobie uwagi przy zamieszczaniu opinii.
wiecznie tylko sklepy supermarkety centra rekraacji itd itp. jezeli sie ludziom zabiera prace i kaze wydawac grube miliony na jakas hale to kto bedzie klientem kolejnego super hiper marketu czy centrum usługowo handlowego????
pomysł to może i dobry panie słonina .tylko czyj to byl pomysl przeniesc kupców z ulicy karowej i kazac im inwestowac w blaszaki? cz pan zawsze będziesz za dużymi ? przecierz jestes pan socjalista. po co hipermarket/ duzy slkep/ w srodku miasta?
Troche pozno lecz lepiej pozno niz wcale jak mowi stare polskie przyslowie. Jak myslicie dlaczego tak zalezy im na tym podziemnym parkingu.Zaoraja niedlugo Zaklady Miesne to co sie stanie z tymi biednymi szczurami ktore stana sie nagle bezdomne.