UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sprzedawać wszystko ziemię , rynki,takie jak na ul. Pł.Dąbka, lotnisko , zakłady mięsne, ale nie teraz , niech się teraz wybudują zmodernizują i wtedy będzie czas. Co jeszcze można by...... a!!!! energetyka została i dworzec PKP,jeszcze opylić Górę Chrobrego,Kanał Elbląski i właściwie nic więcej mi do głowy nie przychodzi:( uprzejmię proszę o nie sprzedawanie mostów elbląskich bo tam wykupiłem miejsce w UE na przezimowanie
Producent sznurków do wieszani