UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
sprzedawać wszystko ziemię , rynki,takie jak na ul. Pł.Dąbka, lotnisko , zakłady mięsne, ale nie teraz , niech się teraz wybudują zmodernizują i wtedy będzie czas. Co jeszcze można by...... a!!!! energetyka została i dworzec PKP,jeszcze opylić Górę Chrobrego,Kanał Elbląski i właściwie nic więcej mi do głowy nie przychodzi:( uprzejmię proszę o nie sprzedawanie mostów elbląskich bo tam wykupiłem miejsce w UE na przezimowanie
Producent sznurków do wieszani