UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pomysł to może i dobry panie słonina .tylko czyj to byl pomysl przeniesc kupców z ulicy karowej i kazac im inwestowac w blaszaki? cz pan zawsze będziesz za dużymi ? przecierz jestes pan socjalista. po co hipermarket/ duzy slkep/ w srodku miasta?


Anuluj