UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pomysł to może i dobry panie słonina .tylko czyj to byl pomysl przeniesc kupców z ulicy karowej i kazac im inwestowac w blaszaki? cz pan zawsze będziesz za dużymi ? przecierz jestes pan socjalista. po co hipermarket/ duzy slkep/ w srodku miasta?