A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To już chyba tradycja aby co kilka lat zmieniać miejsce imprezy sylwestrowej. Dla mnie osobiście i dla wielu innych zapewne też, prawdziwe imprezy były na Bulwarze. co do kosztów hmmm TYLKO 1/3 to koszt fajerwerków???? przecież tylko po to idzie tłum elblążan, a pozostałe 2/3 to gdzie niby??? niezła kasa idzie na NIC. .. bo jak co roku poza fajerwerkami kompletnie nic się nie działo. .. .
Pokaz za ok. 10000zł to można odpalić z mieszkania. Lokalizacja jest taka bo ktoś z "wielkich" elbląskiej gastronomi organizuje w pobliżu sylwka i pokaz ma wliczony w bal sylwestrowy. TOTALNA WIOCHA TYPOWA DLA ELBLĄŻKOWA i wszystko za 35 tysia jak mówi elbląska władza.
35 tys. ???? Oj będzie licho z fajerwerkami!!!!! No ale za resztę kasy to pewnie będzie coś ekstra!!!! Tylko co??:)
Za reszt będzie filmik z telewizji elbląskiej i pan Kiepski żeby do chałtury w sali kongresowo-biznesowej dorobić. Rzeczywiście bulwar by tradycją i mia jakiś klimacik.
samemu grabowskiemu wybulą 20 tysiaków
lepszy taki sylwester niż żaden. a za pieniądze miejskie remontować dziurawe drogi
Najgłupsza, od lat, lokalizacja Balu Sylwestrowego !. Program Zabawy - kompromitujący. Szkoda gadać.
Fajerwerki powinno przeniesc sie na plac konstytucji i tyle. .
Żartowałem. Sylwester w Elblągu jak wszystko przemawia za tylko placem Jagielończyka. Woda na bulwarze przy starówce tez nie jest takim centralnym miejscem w mieście.