UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żartowałem. Sylwester w Elblągu jak wszystko przemawia za tylko placem Jagielończyka. Woda na bulwarze przy starówce tez nie jest takim centralnym miejscem w mieście.

dementi

Anuluj