UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żartowałem. Sylwester w Elblągu jak wszystko przemawia za tylko placem Jagielończyka. Woda na bulwarze przy starówce tez nie jest takim centralnym miejscem w mieście.
dementi
Żartowałem. Sylwester w Elblągu jak wszystko przemawia za tylko placem Jagielończyka. Woda na bulwarze przy starówce tez nie jest takim centralnym miejscem w mieście.
dementi