UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
35 tys. ???? Oj będzie licho z fajerwerkami!!!!! No ale za resztę kasy to pewnie będzie coś ekstra!!!! Tylko co??:)
Oj rety
35 tys. ???? Oj będzie licho z fajerwerkami!!!!! No ale za resztę kasy to pewnie będzie coś ekstra!!!! Tylko co??:)
Oj rety