UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za reszt będzie filmik z telewizji elbląskiej i pan Kiepski żeby do chałtury w sali kongresowo-biznesowej dorobić. Rzeczywiście bulwar by tradycją i mia jakiś klimacik.

szalom

Anuluj