UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za reszt będzie filmik z telewizji elbląskiej i pan Kiepski żeby do chałtury w sali kongresowo-biznesowej dorobić. Rzeczywiście bulwar by tradycją i mia jakiś klimacik.
szalom
Za reszt będzie filmik z telewizji elbląskiej i pan Kiepski żeby do chałtury w sali kongresowo-biznesowej dorobić. Rzeczywiście bulwar by tradycją i mia jakiś klimacik.
szalom