UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To już chyba tradycja aby co kilka lat zmieniać miejsce imprezy sylwestrowej. Dla mnie osobiście i dla wielu innych zapewne też, prawdziwe imprezy były na Bulwarze. co do kosztów hmmm TYLKO 1/3 to koszt fajerwerków???? przecież tylko po to idzie tłum elblążan, a pozostałe 2/3 to gdzie niby??? niezła kasa idzie na NIC. .. bo jak co roku poza fajerwerkami kompletnie nic się nie działo. .. .

gery