UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To już chyba tradycja aby co kilka lat zmieniać miejsce imprezy sylwestrowej. Dla mnie osobiście i dla wielu innych zapewne też, prawdziwe imprezy były na Bulwarze. co do kosztów hmmm TYLKO 1/3 to koszt fajerwerków???? przecież tylko po to idzie tłum elblążan, a pozostałe 2/3 to gdzie niby??? niezła kasa idzie na NIC. .. bo jak co roku poza fajerwerkami kompletnie nic się nie działo. .. .
gery