UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pokaz za ok. 10000zł to można odpalić z mieszkania. Lokalizacja jest taka bo ktoś z "wielkich" elbląskiej gastronomi organizuje w pobliżu sylwka i pokaz ma wliczony w bal sylwestrowy. TOTALNA WIOCHA TYPOWA DLA ELBLĄŻKOWA i wszystko za 35 tysia jak mówi elbląska władza.

ebi