A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ja się tylko zastanawiam gdzie się Ci wszyscy ludzie pomieszczą na tym placu? może bedziemy stać na torach tramwajowych? bardzo dobry pomysł gratuluję. .. .szkoda słów jakoś nigdy nikomu nie przeszkadzał sylwester na Bulwarze czy na placu Jagiellończyka :/ a ciekawe skąd fajerwerki będa odpalane chyba z wieży ratuszowej hehe aby je było widać bo tam są wszędzie bloki :/ nie zdziwiłabym się gdyby jakaś faajerwerka albo jej odłamek trafił w zgromdzonych ludzi. .. .jakoś inne miasta potrafią świetne sylwestry przygotowywać a są nawet mniejsze od nas :/
do emigranta, u Ciebie w Sydney hehehe to po co zabierasz głos u nas w Polsce!!!!
Niektóre dzieci nie mają co do talerza włożyć w święta nie mówiąc już o prezentach a ty piszesz że 35 tys. to mało kasy za dwie godziny. Szok!
Myslę, że nowa propozycja miejsca na sylwestra jest super :)
hm. .. a um lustruje komentarze dlaczego moj usunieto?
do emigranta- jestem spokojnym czlowiekiem, moi dziadkowie walczyli juz w wojnie japonskiej a ten drugi w czasie II WS, Polacy byli za to powazani a teraz. .. moze kiedy indziej wybuchne to ci powiem prawde o tym Sydnej itp- cwaniacy
bedzie magicznie w ten najbardziej oczekiwany dzien w roku - a snizek tez popruszy napewno dodajac atmosfery i bedzie jak w bajce- brawo organizatorzy
No w sumie dobry pomysł. Miejscówka fajna. ; )
ciekawe tylko kto posprzata ten syf ktory tu zostanie po tym calym spedzie, napewno bedzie jeszcze kilka rozbitych samochodow parkujacych przy placu jak i kolo sadu. wynocha nad kanal
Do :gjk:-jak mawiaja=-wszedzie -tylko nie kolo mnie! najlepiej smieciec, pod sasiednim blokiem, ale nie kolo mnie!Tak naprawde, to miasto nie ma takiego miejscaz prawdziwego zdarzenia na takie "kulturalne" impezki pod "chmurka". Pl. Jagielonczyka- tez nie bardzo. bo niby plac jest-ale pod pomnikiem dostojnego"jagielona"tez sa skladane wience i jakos "nie bardzo" na uroczystosci tego typu. Pl. Konstytucji?. tez jest pomnik-tez skladaja wience na urocztosci 1-majowe-/a moze by tak usunac ten pomnik?. A tu czytam, ze proponuje sie scene kolo pomnika. Nic dodac nic ujac!Tym, ktorzy sie wybieraja zycze dobrej zabawy. bo na 2 godzinki- zobaczyc pokaz ogni?, to faktycznie impereza! Szalejcie ludzie i wyszumcie sie do upadlego i skrzetnie wykorzystajcie 2 godzinki! a naszym urzednikom zycze na przyszlosc lepszych pomyslow na imprezke!