UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja się tylko zastanawiam gdzie się Ci wszyscy ludzie pomieszczą na tym placu? może bedziemy stać na torach tramwajowych? bardzo dobry pomysł gratuluję. .. .szkoda słów jakoś nigdy nikomu nie przeszkadzał sylwester na Bulwarze czy na placu Jagiellończyka :/ a ciekawe skąd fajerwerki będa odpalane chyba z wieży ratuszowej hehe aby je było widać bo tam są wszędzie bloki :/ nie zdziwiłabym się gdyby jakaś faajerwerka albo jej odłamek trafił w zgromdzonych ludzi. .. .jakoś inne miasta potrafią świetne sylwestry przygotowywać a są nawet mniejsze od nas :/
maniak