UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do :gjk:-jak mawiaja=-wszedzie -tylko nie kolo mnie! najlepiej smieciec, pod sasiednim blokiem, ale nie kolo mnie!Tak naprawde, to miasto nie ma takiego miejscaz prawdziwego zdarzenia na takie "kulturalne" impezki pod "chmurka". Pl. Jagielonczyka- tez nie bardzo. bo niby plac jest-ale pod pomnikiem dostojnego"jagielona"tez sa skladane wience i jakos "nie bardzo" na uroczystosci tego typu. Pl. Konstytucji?. tez jest pomnik-tez skladaja wience na urocztosci 1-majowe-/a moze by tak usunac ten pomnik?. A tu czytam, ze proponuje sie scene kolo pomnika. Nic dodac nic ujac!Tym, ktorzy sie wybieraja zycze dobrej zabawy. bo na 2 godzinki- zobaczyc pokaz ogni?, to faktycznie impereza! Szalejcie ludzie i wyszumcie sie do upadlego i skrzetnie wykorzystajcie 2 godzinki! a naszym urzednikom zycze na przyszlosc lepszych pomyslow na imprezke!