UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciekawe tylko kto posprzata ten syf ktory tu zostanie po tym calym spedzie, napewno bedzie jeszcze kilka rozbitych samochodow parkujacych przy placu jak i kolo sadu. wynocha nad kanal
gjk
ciekawe tylko kto posprzata ten syf ktory tu zostanie po tym calym spedzie, napewno bedzie jeszcze kilka rozbitych samochodow parkujacych przy placu jak i kolo sadu. wynocha nad kanal
gjk