UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe tylko kto posprzata ten syf ktory tu zostanie po tym calym spedzie, napewno bedzie jeszcze kilka rozbitych samochodow parkujacych przy placu jak i kolo sadu. wynocha nad kanal

gjk

Anuluj