UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do emigranta- jestem spokojnym czlowiekiem, moi dziadkowie walczyli juz w wojnie japonskiej a ten drugi w czasie II WS, Polacy byli za to powazani a teraz. .. moze kiedy indziej wybuchne to ci powiem prawde o tym Sydnej itp- cwaniacy