UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do emigranta- jestem spokojnym czlowiekiem, moi dziadkowie walczyli juz w wojnie japonskiej a ten drugi w czasie II WS, Polacy byli za to powazani a teraz. .. moze kiedy indziej wybuchne to ci powiem prawde o tym Sydnej itp- cwaniacy