UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lucku sprawdzam co słychać u was na wsi, a tak w ogóle to internet jest właśnie po to aby było można sprawdzić co np. słychać w Elblągu, a przy okazji zaczerpnąć paru informacji!ąA że wypisujecie bzdury- to już wasza sprawa.Odrazu widać,że z ciebie to typowy elbląg!!!!!!!!!!!!!!nie wiedzieć po co jest internet!
Monika z Gdańska