UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lucku sprawdzam co słychać u was na wsi, a tak w ogóle to internet jest właśnie po to aby było można sprawdzić co np. słychać w Elblągu, a przy okazji zaczerpnąć paru informacji!ąA że wypisujecie bzdury- to już wasza sprawa.Odrazu widać,że z ciebie to typowy elbląg!!!!!!!!!!!!!!nie wiedzieć po co jest internet!

Monika z Gdańska

Anuluj