UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uwaga Gdansk, Krakow, Kielce i inne miasta naszej ojczyzny!!! Ja kocham swoje miasto ELBLĄG. Jest to miasto bardzo wyjątkowe, bo moje rodzinne!!! Studiuje w Gdansku, i wierzcie mi z wielką ochotą wracam do Elbląga. A tak poza tym jest wielu gorszych wykonawców niż Rynkowski np. Scyzoryk z Kielc, czy też Turnau z Krakowa, ale każdy z nich na swoj sposob kocha swe rodzinne miasto. To na razie tyle Pozdrawiam
Krzysiek