UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teeee gdanszczanka z klasą dobre co.? Dziewczyno to ty sie ponizasz zadna opinia ci nie pasuje , skoro nie cierpisz tego miasta to po jaka cholere wchodzisz na jego strony? Zastanów sie cywilizowana kobieto z metropolii!!!!

Lucek