UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teeee gdanszczanka z klasą dobre co.? Dziewczyno to ty sie ponizasz zadna opinia ci nie pasuje , skoro nie cierpisz tego miasta to po jaka cholere wchodzisz na jego strony? Zastanów sie cywilizowana kobieto z metropolii!!!!

Lucek

Anuluj