UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No taaak... Elbląg to buraczkowo, a jedynymi NIEBURAKAMI w tym mieście są piszący takie opinie. Brawo naliczyłem się ich kilku. Mam nadzieję, że będziecie zaczynem dla NIEBURAKOWATEJ społeczności miasta.A może lepiej by było, gdybyście wyjechali i mnożyli się gdzieś indziej? Tylko nie wiem gdzie (nie chce innym podrzucać zgniłych jaj). Może na Księżyc? Ludzie!!! Więcej optymizmu. Tu naprawdę nie jest tak żle. Sami sobie krzywdę robicie. I jeszcze przypomnę - Rynkowski ma zostać uhonorowany NIE za to jak i co śpiewa, tylko za działalność charytatywną itp. P.S. Tu sie urodziłem i wychowałem, wyjechałem na 10 lat, wróciłem i jestem z tego zadowolony!!!

Żuber