UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przyjażnie się z siostrami Jeżyka i Liska:* Lisek i Jeżyk tęknimy bardzo..:(:( Dziewczyny będą na sprawie ja nie moge niestety..:(:( Mam nadzieje że się niedługo zobaczymy a Jeżyk znowu bedzie mnie orał jak zawsze:(:( Czekamy do tego 13.02. wszystko się w koncu wyjasni:(:( wracajcie szybciutko i trzymajcie się cieplutko..:(:( A ci którzy chodzą i gadają głupoty niech w konu przestaną bo nie wiedzą jak jest naprawde...:(:(
^^Ziomuś^^