UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak tak... sprzedawali:) hehehe i co jeszcze... jedynie kto sprzedawał w tej sprawie to SzNyTa alias gruby radek... ciekawe dlaczemu nie wychodzi na dwór... był na 24h i nie ma rzadnej sprawy... smieszny jest... czekamy na podwórku:):):)
...:)