UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moim zdaniem to jest jeden wielki cyrk... to wszystko przez liska... niepotrzebnie trzymaja Kowala < pozdro niedługo się zobaczymy...> a co z liskiem się stanie to wszystko jedno... napewno stracił zaufanie... czekamy do tego13.02... Kowal trzymaj się!!!!
Kolega