UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moim zdaniem to jest jeden wielki cyrk... to wszystko przez liska... niepotrzebnie trzymaja Kowala < pozdro niedługo się zobaczymy...> a co z liskiem się stanie to wszystko jedno... napewno stracił zaufanie... czekamy do tego13.02... Kowal trzymaj się!!!!

Kolega