UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdaniem to jest jeden wielki cyrk... to wszystko przez liska... niepotrzebnie trzymaja Kowala < pozdro niedługo się zobaczymy...> a co z liskiem się stanie to wszystko jedno... napewno stracił zaufanie... czekamy do tego13.02... Kowal trzymaj się!!!!

Kolega

Anuluj