UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak tak... sprzedawali:) hehehe i co jeszcze... jedynie kto sprzedawał w tej sprawie to SzNyTa alias gruby radek... ciekawe dlaczemu nie wychodzi na dwór... był na 24h i nie ma rzadnej sprawy... smieszny jest... czekamy na podwórku:):):)

...:)