Na drodze nr 527 między Pasłękiem a Kwitajnami doszło w piątek przed południem do groźnej kolizji. 46-letnia kobieta straciła panowanie nad autem, uderzyła w drzewo, a następnie dachowała.
- Kierująca autem została przewieziona karetką do szpitala na badania. Na drodze są utrudnienia w ruchu, pracują tam policjanci z wydziału ruchu drogowego - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki. oficer prasowy KMP w Elblągu
A co potwierdzają fotki z wypadków, gdzie sprawcami byli mężczyźni (a jest ich zdecydowana większość)? Masz więcej takich genialnych przemyśleń? Twój wpis świadczy, że jesteś geniuszem intelektu?
Szczęśliwa kolejność..... najpierw drzewo, potem dachowanie, no I szpital... w mniej szczęśliwej opocji - drzewo, dachowanie, Dębica... kierowco zawsze staraj się ominąć te smutne miejsca i zostaw drzewa w spokoju- oczywiście zawsze możesz stanąć na dachu lub na głowie jeśli Ci niç mądrego nie przychodzi do łepetynki
Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
PORTEL - musicie zmienić swój prompt do Czata DŻIPITI, żeby nie zaczynał się od "Jesteś nowoczesną kobietą urodzoną w 2000 roku, czerpiącą narrację z TV i socialmediów, niezależną, silną i bezkrytyczną", bo nie można napisać żadnej konstruktywnej krytyki, większość komentarzy odpada do moderacji po uznaniu przez tego waszego bota za obraźliwy.