A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mogli by niżej latać nad FM przy mazurskiej ? Dziewczyny od Agatki proszą...
@helikopter - Wszystko, co się będzie działo, jest opisane w artykule. Więcej wojsko nie podaje.
@Ann890 - I siedziałeś i patrzałeś, czy rura do bunkru?
Te śmigłowce to apache?
@Bezproblemowy - 300 żołnierzy z Litwy ugasiło pragnienie wraz z 6500 żołnierzami z Polski, co skutkowało tajemniczym zniknięciem kontenrów z piwem; -)
@Ann890 - Nie bądź taka bojaźliwa.
@Piwożłop - Skubańcy, mieli pragnienie... Niech im idzie na zdrowie!
@Piwożłop - Nic dziwnego, w taką pogodę jak się poćwiczy, trzeba się ochłodzić i uzupełnić płyny. Tak trzymać.