Wybrany wątek opinii

No litości jakas informacja moze od miasta? Przeciez to byl moment że wszyscy sie zdenerwowali Browarna to był jeden wielki huk.
Ann890 (2026.06.25)
@Ann890 - były informacje - ale niektórych to trzeba jak wiać spod kamienia wykopać
(2026.06.25)
@Ann890 - Ania ma rację ja Kazia i Jadzia aż pospieszyliśmy do piwnicy aby konfitury nie spadły
(2026.06.25)
@Ann890 - Na Browarnej to cały boży dzień jest jeden wielki huk. Jak nie stare tramwaje huczą i trzęsą blokami, to pierdzą motory, albo z prędkością nielegalną przewalają się po wszystkich studzienkach TIRy.
takie_życie (2026.06.25)
@Ann890 - I siedziałeś i patrzałeś, czy rura do bunkru?
Szejk Ali (2026.06.25)
@Ann890 - Nie bądź taka bojaźliwa.
Matko... (2026.06.25)
Powrót do komentarzy