Wybrany wątek opinii
No litości jakas informacja moze od miasta? Przeciez to byl moment że wszyscy sie zdenerwowali Browarna to był jeden wielki huk.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Ann890 - były informacje - ale niektórych to trzeba jak wiać spod kamienia wykopać
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Ann890 - Ania ma rację ja Kazia i Jadzia aż pospieszyliśmy do piwnicy aby konfitury nie spadły
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Ann890 - Na Browarnej to cały boży dzień jest jeden wielki huk. Jak nie stare tramwaje huczą i trzęsą blokami, to pierdzą motory, albo z prędkością nielegalną przewalają się po wszystkich studzienkach TIRy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Ann890 - I siedziałeś i patrzałeś, czy rura do bunkru?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ann890 - Nie bądź taka bojaźliwa.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0