Wybrany wątek opinii

A gdzie podziały się stosy butelek z piwem z "portu", czyżby wojsko zarekwirowało?
Bezproblemowy (2026.06.25)
@Bezproblemowy - 300 żołnierzy z Litwy ugasiło pragnienie wraz z 6500 żołnierzami z Polski, co skutkowało tajemniczym zniknięciem kontenrów z piwem; -)
Piwożłop (2026.06.25)
@Piwożłop - Skubańcy, mieli pragnienie... Niech im idzie na zdrowie!
Wujek dobra rada (2026.06.25)
@Piwożłop - Nic dziwnego, w taką pogodę jak się poćwiczy, trzeba się ochłodzić i uzupełnić płyny. Tak trzymać.
doktor_chmiel (2026.06.25)
Powrót do komentarzy