UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Piwożłop - Nic dziwnego, w taką pogodę jak się poćwiczy, trzeba się ochłodzić i uzupełnić płyny. Tak trzymać.
doktor_chmiel
@Piwożłop - Nic dziwnego, w taką pogodę jak się poćwiczy, trzeba się ochłodzić i uzupełnić płyny. Tak trzymać.
doktor_chmiel