UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Piwożłop - Nic dziwnego, w taką pogodę jak się poćwiczy, trzeba się ochłodzić i uzupełnić płyny. Tak trzymać.

doktor_chmiel

Anuluj