Wybrany wątek opinii
I to redakcja powinna nagrać i udostępnić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@asas - Tak właśnie zrobimy w piątek, kiedy odbędzie się główny element ćwiczeń.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@redaktor - Jest gdzieś informacja na czym będzie polegał ten główny element ćwiczeń? Mamy się spodziewać większej ilości przelotów? Nad Jarem było widać dwa śmigłowce, które chwilę pokrążyły i odleciały, żadnych strzałów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
@helikopter - Wszystko, co się będzie działo, jest opisane w artykule. Więcej wojsko nie podaje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0