UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tych derbów prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie będzie. Bo - co tu dużo ukrywać - najbardziej realny scenariusz to taki, że obie ekipy się miną na koniec sezonu. Czyli że się zamienią ligami. Z Olimpii właśnie odeszli gracze albo absolutnie podstawowi (Ozzy, Mynarczyk, Winkler) albo i tacy z drugiego szeregu. Kupić nowych wartościowych graczy nie ma za co. Akademia "wychowała" papierowe tygryski, które właśnie spadły ligę niżej i nie potrafią grać w piłkę. Ten sezon skończyliśmy fartownie, bo uratował nas tylko walkower z Bełchatowem. Nie ma powodów do optymizmu, będzie spadek.
KibiczProstej