UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam, a kto ustalał plan przygotowań, sparingi jeśli w klubie od paru miesięcy nie ma trenera? Czy może jest, ale wstydzi się ujawnić?
ZERO 00
Przepraszam, a kto ustalał plan przygotowań, sparingi jeśli w klubie od paru miesięcy nie ma trenera? Czy może jest, ale wstydzi się ujawnić?
ZERO 00