UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam, a kto ustalał plan przygotowań, sparingi jeśli w klubie od paru miesięcy nie ma trenera? Czy może jest, ale wstydzi się ujawnić?

ZERO 00

Anuluj