Wybrany wątek opinii

Brak trenera, wylatują najlepsi, a zostaje Kozera, Yatsenko, Laszczyk i tym podobni. Jeżeli ktoś myślał, że to był zły sezon, to następny od pierwszej do ostatniej kolejki będzie kursem na derby ze Stomilem.
(2026.06.24)
Jacy najlepsi, skąd ty sie urwałes
(2026.06.24)
Powrót do komentarzy