Wybrany wątek opinii
Brak trenera, wylatują najlepsi, a zostaje Kozera, Yatsenko, Laszczyk i tym podobni. Jeżeli ktoś myślał, że to był zły sezon, to następny od pierwszej do ostatniej kolejki będzie kursem na derby ze Stomilem.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Jacy najlepsi, skąd ty sie urwałes
Do moderacji
Odpowiedz
2
0