UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nic szczególnego. Wali bramki na poziomie IV ligi, w III się odnajdzie. Tylko nie trzeba być ekspertem, żeby widzieć, że OE to żadna opcja na granie. Z OE w II lidze odchodzili gracze kluczowi i szli ligę niżej. A prywatnie mieli lepiej. Zaplecze. Wypłata na czas. Święty spokój do trenowania i grania.