A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@prywaciarz_jeden - Prywaciarz?a znasz jakąś państwową firmę budowlaną?mentalnie tkwisz w latach 90.
Nie chce budować niech płaci kary a nie blokuje inwestycje innym deweloperom. Zamiast nieudacznej firmy, mógł by budować, ktoś kto potrafi i ma swoje zaplecze.
INPRO nie opłaca się budować w Elblągu bo w Trójmieście takie samie mieszkania sprzedaje dwa razy drożej a koszty budowy takie same
Po drugiej stronie rzeki, jedna z firm chce budować budynek zamiast garażowca i tej firmie się opłaca. Czyżby ta firma funkcjonowała w innych realiach gospodarczych? Konsekwencje powinny ponieść osoby z urzędu miasta, które zgodziły się na blokowanie terenu Starego Miasta na 3 lata. Czy w ramach dostępności do informacji, urząd miasta przekaże do wiadomości mieszkańcom E-ga uzasadnienie swojej decyzji. Oto troska urzędników o wizerunek miasta Elbląg.