A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Elblągu władze? - można stwierdzić że jakie '''władze''' takie tu inwestycje. Czyli żadne no prócz tych wizualizacji bo tu każda inwestycja kończy się wizualizacją.
@Jaja wielkanocne - To prawda, deweloper podjął ryzyko, kupił ziemię i w sumie chyba jeszcze wtedy nie było tak źle, a mimo o ociągał się z robotą. A teraz wszyscy wkoło muszą się do prywatnego przedsiębiorcy dostosować, bo on się boi minusa na koncie.
@prywaciarz_jeden - Bardziej stawiam, że to obawa typu, że zarobi 5 milionów zamiast 15 milionów.
Za powstanie tego maszkaronu odpowiadają radni. Proponuje przypomnieć przed wyborami kto głosował za.
Frombork ci nie pasuje już
Na 100 lecia plot z blachy już z 15 lat stoi i ma się dobrze, brawo, nie uczą się na błędach urzedasy !!!
Nie podoba się Elbląg?zawsze możesz się wynieść stąd.
Naiwni wybrali Polskę 2050,a dostali Tuska i jego 100 konkretów, Tarczę Wschód, ogromne długi i tak dalej. Niektórzy jeszcze dalej są nawni.
@ Emel - już to zrobiłem.
Nie ma kim robić, taka prawda. zadnej trudnej sytuacji nie ma poza brakiem rąk do pracy. mam na myśli fachowców.