UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po drugiej stronie rzeki, jedna z firm chce budować budynek zamiast garażowca i tej firmie się opłaca. Czyżby ta firma funkcjonowała w innych realiach gospodarczych? Konsekwencje powinny ponieść osoby z urzędu miasta, które zgodziły się na blokowanie terenu Starego Miasta na 3 lata. Czy w ramach dostępności do informacji, urząd miasta przekaże do wiadomości mieszkańcom E-ga uzasadnienie swojej decyzji. Oto troska urzędników o wizerunek miasta Elbląg.

Atar