UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie chce budować niech płaci kary a nie blokuje inwestycje innym deweloperom. Zamiast nieudacznej firmy, mógł by budować, ktoś kto potrafi i ma swoje zaplecze.
Nie chce budować niech płaci kary a nie blokuje inwestycje innym deweloperom. Zamiast nieudacznej firmy, mógł by budować, ktoś kto potrafi i ma swoje zaplecze.