UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chce budować niech płaci kary a nie blokuje inwestycje innym deweloperom. Zamiast nieudacznej firmy, mógł by budować, ktoś kto potrafi i ma swoje zaplecze.


Anuluj