UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po drugiej stronie rzeki, jedna z firm chce budować budynek zamiast garażowca i tej firmie się opłaca. Czyżby ta firma funkcjonowała w innych realiach gospodarczych? Konsekwencje powinny ponieść osoby z urzędu miasta, które zgodziły się na blokowanie terenu Starego Miasta na 3 lata. Czy w ramach dostępności do informacji, urząd miasta przekaże do wiadomości mieszkańcom E-ga uzasadnienie swojej decyzji. Oto troska urzędników o wizerunek miasta Elbląg.
Atar