Wybrany wątek opinii

Rozumiem że władze miasta zgadzają się na dziurę w ziemi żeby deweloper mógł więcej zarobić? To są jakieś jaja? W czyim imieniu ta zgoda? Bo na pewno nie mieszkańców.
Jaja wielkanocne (2026.04.07)
@Jaja wielkanocne - To prawda, deweloper podjął ryzyko, kupił ziemię i w sumie chyba jeszcze wtedy nie było tak źle, a mimo o ociągał się z robotą. A teraz wszyscy wkoło muszą się do prywatnego przedsiębiorcy dostosować, bo on się boi minusa na koncie.
prywaciarz_jeden (2026.04.07)
@prywaciarz_jeden - Bardziej stawiam, że to obawa typu, że zarobi 5 milionów zamiast 15 milionów.
(2026.04.07)
@prywaciarz_jeden - Prywaciarz?a znasz jakąś państwową firmę budowlaną?mentalnie tkwisz w latach 90.
(2026.04.08)
Powrót do komentarzy