UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu władze? - można stwierdzić że jakie '''władze''' takie tu inwestycje. Czyli żadne no prócz tych wizualizacji bo tu każda inwestycja kończy się wizualizacją.


Anuluj