UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu władze? - można stwierdzić że jakie '''władze''' takie tu inwestycje. Czyli żadne no prócz tych wizualizacji bo tu każda inwestycja kończy się wizualizacją.
W Elblągu władze? - można stwierdzić że jakie '''władze''' takie tu inwestycje. Czyli żadne no prócz tych wizualizacji bo tu każda inwestycja kończy się wizualizacją.