Wybrany wątek opinii

Tam bloki pasują jak świni siodło ! Kamienice !
(2026.04.07)
Nie marudź jest wiek dwudziesty pierwszy i nikt nie będzie budował od podstaw kamienic na wzór tych niemieckich. Nowoczesna zabudowa ma nawiązywać minimalnie tylko do zabudowy starówkowej a nowe osiedle na wizualizacji bardzo ładnie wygląda i wpisuje się w charakter zabudowy starego miasta. Nie ma i nie będzie odwzorowania jeden do jednego czym jest przykład bloku klocka w ogóle nie nawiązującego do starówki obok Poczty Polskiej pasujący jak świni siodło.
(2026.04.07)
A kto powiedział że blok obok poczty pasuje do starówki ? Tam to już cyrk przebierańców. Ul. Warszawska już zawodzi płynnością a jak rozbudują to będzie oaza :⁠-⁠)
(2026.04.07)
Za powstanie tego maszkaronu odpowiadają radni. Proponuje przypomnieć przed wyborami kto głosował za.
(2026.04.07)
Powrót do komentarzy