Wybrany wątek opinii

Parodia to mieszkać w Elblongu.
(2026.04.07)
Frombork ci nie pasuje już
(2026.04.07)
Nie podoba się Elbląg?zawsze możesz się wynieść stąd.
Emel (2026.04.07)
Powrót do komentarzy