A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A baraki na skrzydlatej cieszą oko przyjezdnych do wordu i są w jak najlepszym stanie, hipokryzja 100,na łęczyckiej też pomalujcie mural I będzie jak nowy...
@Elblonski fan batyra ? - Dla ciebie Pan Prezydent!!! Możesz mu buty wyczyścić
Dobre.
Budynek jest administrowany przez Zarząd Budynków Komunalnych. A mało jaki budynek administrowany przez ZBK jest w dobrym stanie.
nie wolno rozdzielać katopisowskiego elektoratu! bug! homar! włoszczyzna!
Czyli celem miasta jest przenieść trudnych lokatorów z adresu Łęczycka 26 na Łęczycka 29 i tam stworzyć im za pieniądze dewelopera nową bazę. Gratuluję kiepskiego pomysłu utrzymującego w tym rejonie poprzedni trudny status dla lokatorów mieszkań własnościowych i ogólnie słabą reputację dzielnicy. Czy prezydent i jego doradcy pomyśleli trochę przyszłościowo ?
A co dalej z Wschodnią Obwodnicą, bo na dziś jej realizacja jest zawieszona na lata. Zostaje tylko wąski przesmyk dla służb i medyków. Ogólnie słabo, szczęście Ratusza, że wybory za 3 lata, a nie za rok.
jest warta tyle co usunięcie tego gruzu
On wiedział, nic nie powiedział.