43
07.04.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A baraki na skrzydlatej cieszą oko przyjezdnych do wordu i są w jak najlepszym stanie, hipokryzja 100,na łęczyckiej też pomalujcie mural I będzie jak nowy...
Elb1 (2026.04.07)

info

5  
  3
@Elblonski fan batyra ? - Dla ciebie Pan Prezydent!!! Możesz mu buty wyczyścić
(2026.04.07)
@unno5 - Nie zazdrość. Każdy może zostać pisowcem
Pasozytnictwo + (2026.04.07)
Dobre.
(2026.04.07)
Budynek jest administrowany przez Zarząd Budynków Komunalnych. A mało jaki budynek administrowany przez ZBK jest w dobrym stanie.
(2026.04.07)

info

17  
  4
Yhy
(2026.04.07)
nie wolno rozdzielać katopisowskiego elektoratu! bug! homar! włoszczyzna!
(2026.04.07)

info

7  
  9
Czyli celem miasta jest przenieść trudnych lokatorów z adresu Łęczycka 26 na Łęczycka 29 i tam stworzyć im za pieniądze dewelopera nową bazę. Gratuluję kiepskiego pomysłu utrzymującego w tym rejonie poprzedni trudny status dla lokatorów mieszkań własnościowych i ogólnie słabą reputację dzielnicy. Czy prezydent i jego doradcy pomyśleli trochę przyszłościowo ? A co dalej z Wschodnią Obwodnicą, bo na dziś jej realizacja jest zawieszona na lata. Zostaje tylko wąski przesmyk dla służb i medyków. Ogólnie słabo, szczęście Ratusza, że wybory za 3 lata, a nie za rok.
(2026.04.07)
jest warta tyle co usunięcie tego gruzu
(2026.04.07)

info

3  
  0
On wiedział, nic nie powiedział.
Charlie Gern (2026.04.07)

info

0  
  1